golebidwor.pl   -   Dom seniora oferta

Nasza oferta skierowana jest do osób, które potrzebują całodobowej opieki i pomocy w codziennych czynnościach życiowych, a także osób czujących się samotnie, szukającej pokrewnej duszy do aktywnego spędzania czasu wolnego w jesieni życia.

 

W ramach działania naszego Domu Seniora oferujemy pobyty długoterminowe
i krótkoterminowe dla osób starszych, przewlekle somatycznie chorych, w ramach których świadczymy

·       Opiekę lekarską i pielęgniarską,

·       Opiekę bytową,

·       Rehabilitacje ruchową,

·       Rehabilitacje funkcji poznawczych

·       Rehabilitację po wszczepieniu endoprotezy, po udarach i wylewach,

·       Aktywizacje społeczną,

·       Animacje czasu wolnego,

·       Ciepła, miłą i przyjazną atmosferę.

POKOJE
          Dysponujemy wygodnymi pokojami do wyboru 1,2,3-osobowymi. Każdy pokój wyposażony jest w:

·       łazienki, dostosowane są dla osób niepełnosprawnych, wyposażone w natryski, toaletę, umywalkę i pochwyty umożliwiające naszym podopiecznym radzenie sobie w codziennych czynnościach,

·       pokoje są estetycznie i gustownie umeblowane z wygodnymi łóżkami, posiadamy także łóżka ortopedyczne.

·       telewizor oraz radio,

·       system przywołania, który pomoże naszym mieszkańcom korzystać 24 godziny na dobę z błyskawicznej pomocy, którą służyć będzie nasz personel.

 

 

PERSONEL
          W Naszym domu pracuje starannie dobrany personel. Są to ludzie z odpowiednim doświadczeniem i przygotowaniem. Najważniejsze jednak jest serce  i troska oraz wyrozumiałość jaką nasza kadra wykazuje by zapewnić Pensjonariuszom Dom z prawdziwego zdarzenia. W atmosferze ciepła, spokoju i harmonii  zapewniamy naszym mieszkańcom wszystkie aktywności jakich potrzebują. O stan ducha i zdrowia dbają:

·     Opiekunowie, którzy z wielką troską oraz zaangażowaniem pomagają Pensjonariuszom w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych i wszelkich aktywnościach dnia codziennego,  tym samym dbając o ich komfort i dobre samopoczucie.

·     Kadra medyczna, czuwająca 24 godziny na dobę nad bezpieczeństwem i zdrowiem Pensjonariuszy, wykazuje się oprócz doświadczenia zawodowego ogromnymi pokładami empatii, ciepła  i poczucia humoru

·     Terapeuta zajęciowy z wieloletnim oraz wszechstronnym doświadczeniem dba o aktywne spędzanie czasu wolnego m.in. w formie różnorodnych gier, przy zastosowaniu muzykoterapii, ergoterapii, zapachoterapii, zajęć tanecznych oraz prac manualnych- rękodzieła,

·     Rehabilitacja dostosowania jest indywidualnie do potrzeb i możliwości Pensjonariuszy. Posiadamy profesjonalnie wyposażoną salę do rehabilitacji,  na której pracują rehabilitanci  z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy doświadczenie w rehabilitacji osób po wszczepieniu endoprotezy, oraz osób po udarach i wylewach.

·   Nasi Rehabilitanci wykonują Zabiegi Fizykalne w postaci lasera, krioterapii, fonoferezy, ultradźwięków oraz elektroterapii. Wszystkie zabiegi dostosowane są do potrzeb naszych Pensjonariuszy.

 

KUCHNIA 
          Nasza kuchnia dba o to, aby każdy kto u nas mieszka delektował się pięcioma posiłkami (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Dokładamy wszelkich starań by dieta była odpowiednio zbilansowana i dostosowana do upodobań i możliwości pensjonariusz. 

 

OPIEKA DUSZPASTERSKA 
          W Domu Seniora regularnie odprawiane są Msze Święte. 

 

WIZYTY 
          Jesteśmy otwarci na wizyty rodzinne naszych pensjonariuszy, cieszymy się z ich wspólnie spędzanych urodzin, imienin oraz świąt w gronie bliskich. Pragniemy, aby wszyscy uczestniczyli w życiu codziennym nowego domu, byli aktywni i razem z nami troszczyli się o swoje własne zdrowie i lepszy każdy dzień. 

CENY
- pobyt w pokoju 1- 2 osobowym 3500,00 /m-c

- pobyt w pokoju 3- 4 osobowym 3500,00/ m-c